YALOVA TÜM TÜRKİYEYE KARTPOSTALLARLA TANITILIYOR

YALOVA TÜM TÜRKİYEYE KARTPOSTALLARLA TANITILIYOR

YALOVA TÜM TÜRKİYEYE KARTPOSTALLARLA TANITILIYOR
16 Nisan 2021 - 14:02

15-22 Nisan Turizm Haftası nedeniyle Yalova’nın tanıtımına katkı sağlamak amacıyla Yalova Belediyesi, Yalova Valiliği, İl Özel İdaresi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve PTT Baş Müdürlüğü ortaklığında hayata geçirilen "Kartını Yaz Şehrini Tanıt" projesinin ilk kartpostalları gönderildi.
Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, 80 il belediye başkanına Yalova kartpostalı göndererek, başkanları Yalova’ya davet etti. Başkan Vekili Tutuk, ilk kartpostalı Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e gönderdi.

Başkan Vekili Tutuk’tan İlk Kartpostal Fatma Şahin’e
“Mavi ve yeşilin tüm tonlarını ve tarihin eşsiz güzelliklerini bir arada bulunduran Yalova’mızın tanıtımına oldukça önem veriyoruz” diyen Başkan Vekili Tutuk; “Kartını Yaz Şehrini Tanıt projesi kapsamında ilk kartpostalımızı, gastronominin başkenti Gaziantep’e göndererek, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’i şehrimize davet ettik. Yalova’nın tarihi ve turistlik mekanlarının yer aldığı kartpostallarla; hem şehrimizin tanıtımı olacak hem de proje kapsamında vatandaşlar tatil planları içerisine şehrimizi dahil edecek” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum