Tuzla’da Hoş Bir Sada

Tuzla’da Hoş Bir Sada

Tuzla’da Hoş Bir Sada
27 Şubat 2020 - 12:09

TRT İstanbul Radyosu Sanatçısı Seda Gökkadar, sanat müziğimizin seçkin eserlerinden oluşan repertuarıyla, Tuzlalılara müzik ziyafeti sundu.
Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunu da çalıştıran TRT Sanatçısı Seda Gökkadar, “Tuzla’da hoş bir sada” başlığıyla sunduğu konserde, en beğenilen sanat müziği eserlerini seslendirdi. Şifa Kültür Merkezi’nde sahnelenen ve Tuzlalıların yoğun ilgi gösterdiği konserde sanatçı Seda Gökkadar, zaman zaman duygulandıran, eserlerle dinleyenleri hüzünlendirirken, alkışlar eşliğinde söylediği coşkulu parçalarla da tüm salonu coşturdu.
Alanlarının en iyileri arasında olan birbirinden kıymetli 9 saz ustasının icrasıyla sunulan konserde Sanatçı Seda Gökkadar’a vokaller, Simay Yılmaz, Selma Yılmaz ve Ergün Mallı eşlik etti.
Her eser sonrasında uzun uzun alkışlanan sanatçıya dinleyiciler de zaman zaman eşlik ettiler. Sanatseverlerin ilgisinden oldukça memnun olduğunu belirten sanatçı Seda Gökkadar, program sonunda kendisine çiçek takdimi sırasında Türk Sanat Müziği’ne ve Tuzla TSM korosuna verdiği önemli destekten dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya tüm sanat dostları ve müzikseverler adına teşekkür ediyorum dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum