Meclis Kulislerini Üsküdarlı Gençler Salladı

Meclis Kulislerini Üsküdarlı Gençler Salladı

Meclis Kulislerini Üsküdarlı Gençler Salladı
09 Temmuz 2021 - 13:28

Üsküdar Belediyesi Gençlik Meclisi öncülüğünde genç sivil toplum kuruluşları bir araya gelerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın yeni anayasa çalışmalarına duyarlılık göstererek Anayasa Değerlendirme Raporu hazırladılar.

Raporun hazırlanmasından sonra Üsküdar Gençlik Meclisi Başkanı Muhammed Kemal Kendir beraberindeki heyetle birlikte Ankara’da Ak Parti Gurup Başkanvekilleri Bülent Turan , M.Emin Akbaşoğlu ; TBMM Adalet Komisyon Başkanı Yılmaz Tunç , TBMM Dilekçe Komisyon Başkanı M. Belma Satır  , TBMM Anayasa Komisyon üyeleri Mustafa Köse ,Recep Özel ve MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Fethi Yıldız ‘ı ziyaret ederek hazırlamış oldukları Anayasa Raporunu sundular. 
Daha sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık ve MHP Genel Başkan Başdanışmanı Prf.Dr. Ruhi Ersoy'a ziyarette bulundular.

Gençlik Meclisi Başkanı Kendir yeni anayasa çalışmalarında gençlerin de düşüncelerinin yer almasının gerektiği ve bunun için gereken tüm çalışmaları yapmaya hazır olduklarını ve Ankara ‘daki kurmuş oldukları temasların önemli olduğunu kaydetti. Ankara’da güzel bir karşılamanın olduğunu belirten Kendir milletvekillerinin bu çalışmalara yoğun ilgi gösterdiğini ve bundan sonra  çok sık Ankara ‘ya ziyarette bulunacaklarını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum