GRİPİN KONSERİNE ÜSKÜDARLILAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

GRİPİN KONSERİNE ÜSKÜDARLILAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

GRİPİN KONSERİNE ÜSKÜDARLILAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
26 Kasım 2019 - 12:08

Üsküdar Belediyesi, Kültür Sanat dünyasının en sevilen isimlerini Üsküdarlılarla buluşturmaya devam ediyor.

Türk Rock Müziği’nin sevilen gruplarından biri olan Gripin 21 Kasım akşamı Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde coşkulu bir konser gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen konsere Üsküdarlılar yoğun ilgi gösterdi, unutulmaz bir gece yaşandı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’inde katılım sağladığı konseri dinlemeye, İstanbul’un her yerinden başta gençler olmak üzere yüzlerce kişi geldi.
undefined

Başkan Hilmi Türkmen, “Üsküdar Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz konserler aracılığıyla tüm İstanbulluları bu nadide ilçemizde bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün burada hepinizin çok sevdiği Gripin’i ağırlamaktan mutluluk duyduk. Buradan bakınca yüzlerce İstanbullunun aynı anda tek ses, tek nefes olarak şarkılara eşlik ettiğini görmenin tarifsiz mutluluğu içerisindeyim. Bugün kalabalıktan dolayı konserimize katılamayan dışarıdaki yüzlerce kişi de bu eşsiz konseri Mart ayında Şemsipaşa Meydanı’nda dinleme şansı yakalayacak, inşallah!” diyerek grubun solisti Birol Namoğlu’na Üsküdar ile özdeşleşen kitre tekniğiyle yapılan Katip ve Katibe bebeklerinden hediye etti.

Dillerden düşmeyen şarkıları “Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar”, “Durma Yağmur Durma”, “Böyle Kahpedir Dünya”, “Batsın Bu Dünya”, “Muhtemelen Aşk”, “Beni Boş Yere Yorma” şarkılarını, bin 500 kişiden oluşan dev vokalist kadrosu eşliğinde seslendirdi. Sıra 80’li yılların unutulmaz müzik repliği olan “We Were Rock You” ya geldiğinde Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde yer yerinden oynadı.

Katılımcıların paylaşımlarıyla sosyal medyadan da canlı olarak izlenen konser sırasında en güzel fotoğrafı paylaşan 3 kişiye hediyeler verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum